Aktualności

17 listopada 2014 20:53 | Aktualności

„Pracowniku oświaty – skorzystaj z nowych możliwości”

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wychodząc naprzeciw tendencjom zachodzącym w oświacie przygotował projekt systemowy pn. „Pracowniku oświaty – skorzystaj z nowych możliwości” w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL. Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych - pracowników sektora oświaty którzy pozostają bez zatrudnienia po dniu 31.12.2012r. Celem projektu jest wzrost możliwości zawodowych i zwiększenie szans na zatrudnienie poprzez wsparcie doradczo – zawodowo - psychologiczne oraz szkolenia zawodowe lub studia podyplomowe, podnoszące lub zmieniające dotychczasowe kwalifikacje w/w grupy. Wsparcie dla uczestników projektu będzie dobierane indywidualnie, zgodnie z aktualnymi potrzebami rynku pracy.

Serdecznie chcielibyśmy Państwo zachęcić oraz poprosić o wsparcie działań Zespołu Projektowego w zakresie dotarcia do ewentualnych uczestników projektu. W załączeniu przesyłamy plakat oraz ulotkę projektu, z prośbą o rozpropagowanie informacji w Państwa placówkach wśród obecnych i byłych pracowników oraz  o umieszczenie informacji na stronach internetowych.

W przypadku pytań  oraz wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 034 363 89 89 wew. 279 lub e-mail: eklosinska@wup-katowice.pl. W razie wyrażenia takiej potrzeby, z chęcią spotkamy się z Państwem osobiście.

-- 
Z poważaniem
Ewa Kłosińska
Specjalista ds. rekrutacji w projekcie 
"Pracowniku oświaty - skorzystaj z nowych możliwości"
Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach
Biuro projektu
WUP Katowice Filia w Częstochowie
al. Niepodległości 20/22
42-200 Częstochowa
tel. (034) 363 89 89 wew. 279

Przeczytano: 548 razy. Wydrukuj|Do góry