Aktualności

01 lutego 2015 16:06 | Aktualności

Niech żyje bal!

W czwartek 29 stycznia dzwonek na pierwszą lekcję pierwszy raz w tym roku nie zwiastował nauki, lecz zabawę. Uczniowie klas I-III nie posiadali się ze szczęścia i tanecznym krokiem o godzinie 8.00 zeszli do sali gimnastycznej. Piękne kolorowe stroje powiewały w powietrzu i dumnie sunęły po ziemi. Bal rozpoczął się od przedstawienia wszystkich znakomitości – od księżniczek, królewn, piratów, wróżek po Spidermenów, Batmanów, Lorda Vadera oraz jedną małą słodką czekoladkę w posypce drażetkowej.

Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki nowoczesnej oraz niezapomnianych przebojach sprzed lat. Tańczyły z wdziękiem makarenę, zorbę, bogie wogie, labadę, kaczuszki, Chocolate choco, choco oraz Y.M.C.A. W tym dniu mogły poczuć się naprawdę wyjątkowo. Wszak otaczał je korowód „fotoreporterów” złożony z rodziców i nauczycieli. Po tańcach przyszedł czas na konkursy z balonikami i kręglami. A po wszystkich fikuśnych pląsach zaproszono dzieci na posiłek. Nie było to jednak zwykłe śniadanie, lecz wyrafinowany poczęstunek karnawałowy składający się z: koreczków warzywno-owocowych, mini-kanapeczek z kolorowymi pastami, delicji oraz owoców i soków.

Ogromne gratulacje i podziękowania składamy Radzie Rodziców, która zorganizowała dzieciom tak zdrowe, wykwintne i pyszne śniadanie.

Bal zakończył się o godzinie 10.00, lecz to nie oznaczało, iż o tej porze minął karnawałowy nastrój. Dzieci cały dzień demonstrowały piękne stroje. Chciałoby się rzecz – chwilo trwaj wiecznie!

 

Przeczytano: 572 razy. Wydrukuj|Do góry

Bal karnawałowy 2015