Aktualności

16 kwietnia 2015 20:05 | Aktualności

Gorzka, biała, mleczna…Dzień Czekolady

Uczniowie naszej szkoły zawsze znajdą dobrą okazję do świetnej, a tym razem również do pysznej i słodkiej zabawy. Dnia 14 kwietnia br. Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Czekolady, którego obchody wywołały wiele uśmiechu i radości na twarzach uczniów. Tego dnia każdy uczeń i każdy przedszkolak miał możliwość delektowania się piankami i owocami spod wyśmienitej czekoladowej fontanny.  Natomiast na lekcjach uczniowie mieli okazję obejrzeć film dokumentalny przedstawiający cały proces produkcji czekolady.

Duże podziękowania należą się Państwu Ćwielągom  za wypożyczenie sprzętu, z którego obfitym strumieniem spływała pyszna czekolada przygotowana przez nasze wspaniałe panie kucharki. Dziękujemy!

W szkole tego dnia panowała przemiła atmosfera, gdyż słodkości wpłynęły kojąco na układ nerwowy zarówno uczniów jak i  nauczycieli. Nie bez przyczyny mówi się, iż czekolada wpływa na wzrost "hormonów szczęścia".

Jednak, pomimo licznych korzyści płynących z konsumowania słodkości, zawsze należy pamiętać o negatywnych skutkach ich nadużywania. Wszystko jest dla ludzi, ale z rozsądkiem. 

Przeczytano: 934 razy. Wydrukuj|Do góry

Dzien Czekolada 2015