Aktualności

29 listopada 2015 08:58 | Aktualności

Dzień Pluszowego Misia

Jak wyglądałoby dzieciństwo bez pluszowych misiów? Nie wiadomo. Może nie byłoby tak puszyste, kosmate, potargane, włochate, mięciutkie i pieszczotliwe. W końcu to misiowi na uszko można powierzyć tajemnicę, pociągnąć go za łapkę, idąc w daleką wyprawę i przytulić do serca, gdy nam źle.

Każdy miś obarczony jest wielkimi sprawami, problemami nie do rozwiązania, które znają tylko dziecięce umysły. I chwała im za to. Za to, że mogą być najlepszymi przyjaciółmi, wzorowymi słuchaczami, puchatymi poduszeczkami…

W podziękowaniu za całą gamę uczuć, wrażliwości na problemy i oczywiście swą wyjątkową misiowatość, dzieci z klas I-III przygotowały oprawę muzyczno-poetycką w dniu 25 listopada, czyli Światowym Dniu Pluszowego Misia.

Nie zabrakło nowoczesnych tańców, dorobionych misiowych uszek na opaskach, wierszy oraz teatru pacynkowego z misiem w roli głównej. Zwieńczeniem uroczystości był taniec z misiami oraz słodki poczęstunek. Ogłoszono również laureatów Szkolnego Konkursu Plastycznego  „Mój miś”.

 

I miejsce zdobyła Maja Wyparło z klasy IIb,

II miejsce Kalina Jacykowska z klasy Ib,

III miejsce Emilia Mazan z klasy III.

Wyróżnienie przyznano Julii Kubicy z klasy Ia.

 

Serdecznie gratulujemy i już czekamy na przyszłoroczną misiową imprezę.

Przeczytano: 432 razy. Wydrukuj|Do góry

Powiązane wiadomości:

Pluszowe Misie w przedszkolu

Zdjęcia: