Aktualności

06 kwietnia 2016 17:10 | Aktualności

Wiosenne spotkania teatralne

Uczniowie klasy Ib i IIb rozpoczęli cykl spotkań teatralnych dla rodziców, których organizacja stała się już tradycją w naszej szkole.

31 marca w świątecznym jeszcze nastroju, zaproszeni goście mięli możliwość zobaczyć przedstawienie pt „ Witaj wiosno”. Odbyło się ono w wiosennej scenerii i w radosnej, rodzinnej atmosferze. Aktorzy przedstawili zwyczajowy obrzęd topienia Marzanny oraz tropili ślady wiosny recytując wiersze literatury dziecięcej. Spotkanie z rodzicami stało się również okazją do tego aby dzielić się radosnym nastrojem z innymi. Po przedstawieniu opiekunka Szkolnego Klubu Wolontariatu Pani I. Gielnik zapoznała rodziców z założeniami Akcji UNICEF „ Mali uczniowie idą do szkoły” i zaprosiła do licytacji książeczek wykonanych przez członków klubu wolontariatu. Wielu chętnych rodziców zakupiło książeczki ku zadowoleniu swoich dzieci jak i tych, do których docelowo trafi pomoc organizowana ze zdobytych funduszy - Małych z Mali.

Po licytacji w klasie odbyło się spotkanie integracyjne dla dzieci i rodziców przy babce wielkanocnej, w czasie którego rodzice obejrzeli pokaz slajdów z uroczystości, spotkań i ciekawszych momentów z życia społeczności klasowej.

Przeczytano: 429 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: