Przedszkole Publiczne w Sączowie pełni dyżur wakacyjny w sierpniu . W lipcu przedszkole jest nieczynne.:: Od 15 czerwca br. zajęcia opiekuńcze w przedszkolu prowadzone są w godzinach od 7.30 do 15.30.

Aktualności

04 czerwca 2017 20:32 | Aktualności

Podziękowania

Dziękujemy Gościom, którzy swym przybyciem wsparli nasza ideę: zastępcy Wójta p. Małgorzacie Bednarek, p. Henryce Malczewskiej – kierownikowi Ośrodka Pomocy Społecznej, Pani dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Będzinie Iwonie Białas wraz z pracownikami Poradni, p. Jolancie Holzheimer – dyrektor Publicznego Gimnazjum w Siemoni, p. Radnemu Tomaszowi Gwoździowi, panu dyrektorowi Stanisławowi Fijołkowi, pany prezesowi Zygmuntowi Gonkiewiczowi.

Nagrody dla wylosowanych zawodników przekazał Wicemarszałek Województwa Śląskiego pan Stanisław Dąbrowa i Wójt Gminy Bobrowniki.

W załatwianiu formalności  i przygotowaniu trasy na ulicy Pocztowej wspierał nas : pan Tomasz Gajek – kierownik referatu  Ochrony Środowiska i Gospodarki Komunalnej, a także firma DrogMol z Pyrzowic, która wypożyczyła nam znaki i bariery drogowe.

Nad bezpieczeństwem uczestników biegu czuwali nieocenieni Druhowie OSP Sączów, a nad zdrowiem p. Aleksandra Elzner.

Dziękujemy referatowi Rozwoju i Promocji UG, a zwłaszcza p. Paulinie Wojciechowskiej za przygotowanie materiału filmowego o biegu.

Piękne zdjęcia (zaprezentowane właśnie na TEJ stronie) zawdzięczmy p. Barbarze Zarodkiewicz-Czapli, p. Ilonie Kocot i p. Stanisławowi Fijołkowi.

Dziękujemy za pomoc organizacyjną, za lizaki dla dzieci, za wodę dla biegaczy.

Mieszkańcom ulicy Pocztowej za wyrozumiałość i okazaną sympatię. W przyszłym roku znowu pobiegniemy pod Waszymi oknami! Wyluzowany

Przeczytano: 658 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: