Przedszkole Publiczne w Sączowie pełni dyżur wakacyjny w sierpniu . W lipcu przedszkole jest nieczynne.:: Od 15 czerwca br. zajęcia opiekuńcze w przedszkolu prowadzone są w godzinach od 7.30 do 15.30.

Aktualności

04 marca 2019 21:07 | Aktualności

Pożegnanie karnawału.

 W kolorowych i stylowych przebraniach pojawili się uczniowie i przedszkolacy  po południu 1 marca w Sączowskim Domu Kultury, aby pożegnać karnawał.  Sala jaśniała blaskiem koron księżniczek, iskrzyła brokatem czarodziejskich różdżek oraz pobrzękiwała szabelkami dzielnych wojowników. Każdy mógł wcielić się w ulubioną postać z bajki i odzwierciedlić pragnienie zostania bohaterem.

Bal rozpoczął się od powitania z Wodzirejem - piratem. Dzieci bawiły się przy dźwiękach muzyki nowoczesnej oraz niezapomnianych piosenek sprzed lat.  Dziecięce przeboje taneczne przeplatane były zabawami i konkursami. Świetnie bawili się również uczniowie klas starszych z DJ-em  Panem Jarosławem Wołczykiem.   Karnawałowy nastrój udzielił się wszystkim uczestnikom balu, również  rodzicom, którzy zorganizowali tę wspaniałą zabawę. Był czas na poczęstunek składający się m. in. z przepysznych kolorowych kanapek, tortilli, pasztecików oraz napojów przygotowanych  przez  mamy. To była bardzo udana zabawa karnawałowa.

PODZIĘKOWANIE

Dyrektor i Grono Pedagogiczne Zespołu Szkolno Przedszkolnego

w Sączowie

serdecznie dziękują Radzie Rodziców,

wszystkim Rodzicom zaangażowanym  w organizację

szkolnego balu karnawałowego w Domu Kultury.

Przeczytano: 353 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: