Aktualności

20 czerwca 2019 15:46 | Aktualności

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

 

Choć trudno w to uwierzyć, ale właśnie 19 czerwca 2019 r. zakończył się rok szkolny. Dobiegło końca 10 miesięcy trudnej i wytężonej pracy wypełnionej nauką, czytaniem lektur, odrabianiem lekcji, przygotowywania się do sprawdzianów, klasówek i testów.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego to czas refleksji, podsumowań i podziękowań. Uczestnikami uroczystości byli przedstawiciele władz gminnych reprezentowanych przez Wójta Gminy Bobrowniki p. Małgorzatę Bednarek i radną sołectwa Sączów p. Kamilę Sokołę. Honorowymi gośćmi byli również: dziekan i proboszcz sączowskiej parafii ks. Marek Sendal. Dyrektor GZO w Bobrownikach p. Stanisław Fijołek, sołtys sołectwa Sączów p. Jadwiga Jakubowska, Dyrektor Ogniska Muzycznego w Piekarach Śląskich p. Lidia Wesołek, Instruktor Domu Kultury w Sączowie p. Barbara Gajdzińska, Prezes KGW w Sączowie p. Anna Jakubczyk.

Najważniejszymi uczestnikami i bohaterami dnia byli uczniowie, którzy z radością opuszczają szkołę, aby udać się na zasłużony, wakacyjny odpoczynek. Wszyscy uczniowie rok szkolny wieńczą dużymi sukcesami, wszyscy zasługują na gratulacje i słowa uznania. Wielu z uczniów SP w Sączowie w nagrodę za wzorowe zachowanie i wysokie wyniki w nauce otrzymało świadectwa z wyróżnieniem tzw. świadectwa z czerwonym paskiem.

Nagrodę Wójta za wzorowe zachowanie, nienaganną postawę i wysokie wyniki w nauce z rąk Wójta Bobrowniki p. Małgorzaty Bednarek odebrał najlepszy uczeń SP w Sączowie - Mateusz Balcerzak.

Za najwyższy wynik na egzaminie zewnętrznym Nagrodę Dyrektora Szkoły p. Małgorzata Fijołek wręczyła uczniowi Hubertowi Mrozkowi.

Przeczytano: 541 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: