Ważne informacje dotyczące funkcjonowania placówki w okresie pandemii w KOMUNIKATACH

Aktualności

24 czerwca 2020 09:40 | Aktualności

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE !

Dotarliśmy do końca roku szkolnego. Pracowaliśmy wytrwale, zarówno Wy Rodzice, jak i my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i możemy z dumą mówić, że ten rok szkolny kończy się dla nas pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędzie się tradycyjna akademia na zakończenie roku szkolnego.

Uczniom zostaną wręczone świadectwa i nagrody z zachowaniem reżimu sanitarnego w sali gimnastycznej według harmonogramu zamieszczonego poniżej.

Uczniowie powinni mieć maseczki. Ponadto każdy uczeń przychodzi z własnym długopisem w celu potwierdzenia odbioru świadectwa. Poza długopisem uczeń niczego więcej nie przynosi. Prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości. Z uwagi na obostrzenia rodzice nie mogą uczestniczyć w spotkaniach na sali gimnastycznej.


Harmonogram odbioru świadectw w dniu 26 czerwca 2020

8.00 – klasa II

8.30  - klasa III

9.00 – klasa I

9.30 – klasa V

10.00 – klasa VI

10.30 – klasa VII

11.00 – klasa VIII

 

Uczniowie, którzy z różnych przyczyn nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu klasowym w szkole na zakończenie roku szkolnego będą mogli odebrać świadectwo szkolne w sekretariacie szkolnym w dniach i godzinach pracy sekretariatu.

 

Msza św. na zakończenie roku szkolnego odbędzie się

 25 czerwca o godz. 18.00. w kościele w Sączowie.

 

Przypominamy, że wszystko musi się odbywać zgodnie z procedurami i wytycznymi GIS oraz MEN, które nadal obowiązują na terenie Polski we wszystkich placówkach oświatowych (maseczki, utrzymywanie odstępu między osobami).

 

Przeczytano: 218 razy. Wydrukuj|Do góry