Przedszkole Publiczne w Sączowie pełni dyżur wakacyjny w sierpniu . W lipcu przedszkole jest nieczynne.:: Od 15 czerwca br. zajęcia opiekuńcze w przedszkolu prowadzone są w godzinach od 7.30 do 15.30.

Aktualności

03 lipca 2020 22:15 | Aktualności

Kronika szkolna z czasu pandemii

Rok szkolny 2019/2020 dobiegł końca, zapisze się on w naszej pamięci w sposób szczególny, dlatego ten wyjątkowy czas należało uwiecznić. Te minione kilka miesięcy to już część historii, o której nasze dzieci i wnukowie będą uczyć się w szkole. 
Kronika z czasu pandemii koronawirusa z roku szkolnego 2019/2020 r. to podsumowanie wydarzeń historycznych oraz działań z czasu zdalnego nauczania, kiedy nauczyciele przyczynili się do powstania wielu ciekawych projektów a uczniowie jak zwykle wykazali się niezwykłą kreatywnością. Wspólnymi siłami nauczyciele, uczniowie i rodzice dokonali rzeczy, wydawałoby się niemożliwych do wykonania, wspólnie, dzielnie dotrwaliśmy do zakończenia roku szkolnego. Trochę już z ulgą, ale także z tęsknotą za wspólnymi spotkaniami i powrotem do normalności. 
Bardzo byśmy wszyscy chcieli, by nie musiała powstawać dalsza część „Kroniki z czasu pandemii…" życzymy  Wam i sobie jak najszybszego powrotu do normalności.
P.S. W kronice umieszczona jest tylko część projektów zrealizowanych podczas zdalnego nauczania oraz wybrane prace uczniów.
 
bez_nazwy.png

Przeczytano: 159 razy. Wydrukuj|Do góry