Aktualności przedszkola

01 czerwca 2016 20:38 | Aktualności przedszkola

Rodzinna wycieczka do Krasiejowa

We wtorek 31 maja 2016 r. przedszkolaki wraz z członkami swoich rodzin wybrały się na wycieczkę do Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie.

O godz. 7.00 Przedszkole wypełniło się tłumem wycieczkowiczów i wszędzie rozchodził się radosny gwar i wrzawa. Przed nimi była długa podróż do prehistorycznego świata. Po krótkiej odprawie uczestnicy wycieczki zajęli miejsca w autokarach.

Trzema autokarami w podróż wyruszyło 110 uczestników.

W drogę! Na spotkanie z przygodą! Odkryć świat sprzed milionów lat!

Stanąć oko w oko z dinozaurami!

Odbyć podróż w czasie!

Każdy uczestnik zabrał ze sobą plecak z prowiantem, dobry humor i dużo nadziei na piękną pogodę.

Podróż minęła bardzo szybko i przyjemnie. Krasiejów powitał wycieczkowiczów upalną pogodą. Pod okiem przewodników uczestnicy wycieczki odbyli podróż w Tunelu Czasu, przeszli ścieżką edukacyjną poznając prehistoryczne zwierzęta, zwiedzili Pawilon Paleontologiczny i na koniec wpadli na dno prehistorycznego oceanu w Oceanarium. Na szczęście groźny rekin nie zrobił nikomu krzywdy, choć były momenty pełne grozy.

Po dużej dawce wrażeń i nauki nadszedł czas na inne atrakcje. Uczestnicy w gronie rodzinnym mogli skorzystać z różnych atrakcji: zabawy na placu zabaw, obejrzeć film w kinie 5D, zrelaksować się na plaży i wzmocnić swoje ciało posilając się w barach. Nie zabrakło również czasu na zakup pamiątek.

Czas szybko mijał i niespodziewanie nadeszła pora, żeby pożegnać wspaniały Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. Pełni wrażeń, trochę zmęczeni ale bardzo zrelaksowani wszyscy wrócili do Przedszkola około godziny 16.00.

Mimo złych prognoz pogody i niepokojących wiadomości o możliwości wystąpienia groźnych zjawisk pogodowych podczas całej wycieczki nie spadła na turystów z Przedszkola ani jedna kropelka deszczu. Cały czas towarzyszyło nam słońce i piękna pogoda.

Przeczytano: 599 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: