Aktualności przedszkola

05 czerwca 2017 16:27 | Aktualności przedszkola

„Biegam z mamą i tatą – szczęśliwe dzieciństwo mam za to!”

 

Dzień Dziecka powinien zawsze trwać długo i być radosnym wydarzeniem. Taki właśnie był ten dzień w naszym Przedszkolu. W godzinach popołudniowych odbywała się druga część obchodów Dnia Dziecka. Przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami i członkami rodzin uczestniczyły w integracyjnych wydarzeniach.

   Jednym z wydarzeń był „Bieg do szczęśliwego dzieciństwa”. W kategorii „Przedszkole” w biegu uczestniczyło 27 przedszkolaków wraz ze swoimi rodzicami. Przedszkolaki wspólnie z rodzicami pokonały wyznaczony dystans, by spotkać się „w rodzinnym kręgu” na radosnym happeningu.

   Utrudzeni, zamęczeni ale bardzo radośni i szczęśliwi wszyscy uczestnicy biegu i publiczność dopingująca spotkali się w przedszkolnych ogrodach na „Rodzinnym Pikniku”. Oferta piknikowa była bardzo bogata i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Można było zobaczyć występy artystyczne uczniów z naszej Szkoły Podstawowej, wykazać się zręcznością i fizyczną sprawnością korzystając z zabaw na zamku „dmuchańcu” i w czasie zabaw ze sprzętem sportowym. Atrakcją dla wszystkich dzieci była możliwość przejażdżki na koniu ze stadniny pani Dominiki Więcławskiej.

   Nadszarpnięte siły fizyczne można było zregenerować w obficie zaopatrzonej Kawiarence i bufecie.

   Tegoroczne obchody Dnia Dziecka w naszym Przedszkolu trwały przez cały dzień i obfitowały w wiele wydarzeń.

Przeczytano: 453 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: